Vrijdag 19 juli, tijdens de Zwarte Cross konden wij met een groep sport- en beweegliefhebbers zien en ervaren hoe mensen met een mobiliteitsbeperking onbeperkt genoten van dit grootste festival van Nederland. Het werd een unieke middag waarbij we volop geïnspireerd raakten over hoe mooie samenwerkingen tot fantastische dingen kunnen leiden.
Aankomende tijd vinden er diverse (inter)nationale sportevenementen plaats in de Achterhoek. Samen met Life & Mobility en andere partners in de regio slaan we de handen ineen om deze mooie voorbeelden uit de cultuursector te vertalen naar de sportsector. Zo maken we sport (evenementen) toegankelijk voor iedereen.
En zoals één van onze gasten Bart Porskamp (wethouder Oost Gelre) aangaf: "Mobiel of minder mobiel? In de Achterhoek praten we niet alleen over inclusiviteit, maar is het ook zichtbaar. Aanpakken, dat doen wij in de Achterhoek"
Foto's gemaakt door: Sven Scholten